Diablo Immortal

Son Blizzcon 2018 etkinliğinde duyurulan Diablo Immortal, çoğu Diablo fanının olumsuz eleştirisine maruz kaldı. Oyuncular Diablo 4 veya Diablo 2 Remake beklerken, mobil platforma duyurulan bir Diablo oyunuyla tüm oyuncuları kucaklayan Blizzard, daha oyun çıkmadan yeni bir rekora imza attı. Belirtilenlere göre Diablo Immortal videosu, şu anda YouTube dünyasının en çok beğenilmeyen üçüncü videosu haline geldi. Ayrıca 2018 yılının en çok beğenilmeyen YouTube videosu haline de gelen yapım, bu hızla giderse Call of Dut..

Son Haberler

Uzun süren bir sessizliğin ardından, crack grupları Denuvo koruma sistemine hiç beklemedikleri bir hamle yaptılar. Hitman 2 ve Assassin’s Creed Odyssey crack dosyaları yayınlandı, Denuvo için zor günler tekrar gelmiş gibi görünüyor. Denuvo kullanan Hitman 2 ve Assassin’s Creed Odyssey art arda kırıldı! Koruma yazılımı, yeni sürümleri ile yaklaşık dört aydır, korumakta olduğu oyunların kırılamamasını başarıyla sağlamaktaydı. Arada birkaç oyun kaynamış olsa da, büyük oyunların hiçbiri kırıl..
Oku
Geçen yılın ve bu yılın en popüler Battle Royale oyunlarından biri olan PlayerUnkown’s Battlegrounds, PC ve Xbox One platformlarında oynanabiliyordu. Şimdi ise sıra PUBG PS4 sürümüne geldi. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte merakla beklenen PUBG PS4 çıkış tarihi PlayStation Türkiye tarafından açıklandı! İşte resmi PUBG PS4 çıkış tarihi! PC platformunda sevilen online oyunlar yavaş yavaş oyun konsollarına da geliyor. Bu duruma eskiden pek alışık değildik. Fakat şu an PC’de çok oynanan oyunla..
Oku
Valve, Counter Strike: Global Offensive için 10 Ekim tarihi itibariyle yeniliklerine devam etti. Gelen güncelleme sonucunda oyunda birçok yenilik oyuncuları bekliyor. 10 Ekim tarihiyle yapılan güncelleme sonrasında oyun içerisinde alışılmış kurallarda ve silahlarda bazı değişiklikler yapıldı. Counter Strike: Global Offensive’ye yapılan değişiklikler şu şekilde; • İlk değişiklik Eco Round olarak adlandırılan turda 1400$ yerine kaybeden takıma 1900$ boost verilecek. Bir sonraki round da kayıp edi..
Oku